top of pageAQUACLUB
B  R  N  O

"nová cesta ke sportovní všestrannosti pro Vaše děti"

ženské Swimmers

Plavání ve sportovní všestrannosti - sport,  který Vašim dětem přinese zdraví, fyzickou kondici a spoustu zábavy. Nyní se plavecká škola AQUACLUB připojuje ke sportovní všestrannosti. 

Chceme Vašim dětem nabídnout skvělý trénink.

Plavání v Aquaclubu

Naše plavecká škola nabízí nejlepší podmínky pro rozvoj plaveckých dovedností u dětí. Plavání je výjimečný sport, který posiluje svaly, zlepšuje vytrvalost a zvyšuje celkovou fyzickou kondici. V našem nově pronajatém bazénu za Lužánkami mohou děti využít 25 metrů dlouhou dráhu, kde budou mít dostatek místa na zdokonalení svých plaveckých technik.​​​​​​​​​

Plavecká všestrannost

Kurzy

 Nabízíme dva různé kurzy, které jsou přizpůsobeny věku a úrovni dovedností dětí. Naši kvalifikovaní trenéři zajistí, že každý účastník bude mít optimální tréninkový plán.

Kapacita

 V jednom tréninku může být maximálně 12 dětí, což zaručuje individuální přístup.

Teplota vody

 Bazén udržuje příjemnou teplotu vody na 27 stupňů Celsia, což umožňuje komfortní plavání a maximální výkonnost.

lka lekce

Každá plavecká lekce trvá 60 minut, což dává dětem dostatek času na zdokonalení jejich dovedností.

Co s sebou

  • plavky

  • ručník

  • brýle (není povinné)

  • plavecká čepice (není povinné)

Místo

Tréninky budou probíhat na nově vzniklé plavecké hale za Lužánkami.
Dráhy jsou dlouhé 25 m.

Kurz pro mladší žáky

Kdy ?
pondělí od 15.00 - 16.00​
 
Kde ?
plavecký bazén Lužánky
25 m

 
Cena?
3 500 Kč

Kurz pro starší žáky

Kdy ?
úterý od 19.00 - 20.00​
 
Kde ?
plavecký bazén Lužánky
25 m

 
Cena?
3 500 Kč

Sportovní všestrannost

Sportovní všestrannost nabízí dětem možnost rozvíjet své fyzické schopnosti, koordinaci, sílu a flexibilitu. Spojení plavání a sportovní všestrannosti je ideálním způsobem, jak zajistit, že děti budou zdravé, silné a dovedou ovládat své tělo.

Děti budou moci zapojit různé gymnastické prvky, jako jsou skoky, kotouly, salta a mnoho dalšího. Budou posilovat svaly a zlepšovat rovnováhu a koordinaci. Tyto dovednosti jsou skvělým doplňkem plaveckých technik a pomáhají vytvořit silné a zdravé tělo.

Kvalifikovaní trenéři

V Aquaclubu jsme hrdí na naše kvalifikované trenéry, kteří mají bohaté zkušenosti v plavání a sportovní všestrannosti. S jejich pomocí budou děti postupovat rychle a bezpečně a získají potřebné dovednosti pro oba sporty. Trenéři budou věnovat individuální pozornost každému účastníkovi a pomohou jim dosáhnout maximálního potenciálu.

Spojení plavání a sportovní všestrannosti v Aquaclubu je jedinečnou příležitostí, jak mohou děti objevit své schopnosti a těšit se z aktivního a zdravého životního stylu. Přijďte k nám a dejte svým dětem šanci na skvělý sportovní zážitek!

3 500,-/půlrok
plavecký bazén
Lužánky
12.2.2024 - 11.6.2024

Přihláška do plavání

vyberte termín
bottom of page