top of page

SPORTOVNÍ DOPOLEDNE

Sport a zábava jsou neodmyslitelnou součástí dětství. Aquaclub je místem, kde si děti  mohou užívat nejen vodu, ale také se zapojit do různých  sportovních aktivit a týmových soutěží. Sportovní dopoledne pro děti v Aquaclubu slibuje vzrušující zážitek plný zábavy, smíchu a vzájemného soutěžení.

Toto sportovní dopoledne je navrženo tak, aby dětem poskytlo možnost strávit čas aktivně a zdravě. Děti mohou očekávat:

Seznamovací hry

 Dopoledne začne seznamovacími hrami, které pomohou dětem lépe se poznat a vytvořit si nové přátele. Seznamovací hry jsou zábavným způsobem, jak prolomit ledy a vytvořit příjemnou atmosféru pro další aktivity.

Míčové hry

 V tělocvičně budou mít děti možnost hrát různé míčové hry, jako je fotbal, basketbal, volejbal a florbal. Tyto hry rozvíjejí koordinaci, rychlost a týmovou spolupráci.

Opičí dráhy

Opičí dráhy jsou skvělým způsobem, jak posílit sílu, vytrvalost a zručnost. Děti se mohou vyřádit na různých překážkách a soutěžit v tom, kdo projde dráhou nejrychleji.

Týmové soutěže

Důležitou částí sportovního dopoledne jsou týmové soutěže. Děti budou rozděleny do týmů a budou soutěžit v různých disciplínách, jako jsou překážkové běhy, štafetové závody a další týmové výzvy. Týmová spolupráce bude klíčovým prvkem.

KDY:                                 25. 11. 2023

KDE:                   Základní škola Husova 17

V KOLIK:                         9.30 - 12.00h

CENA:                               ZDARMA

Občerstvení: Samozřejmě nebude chybět ani občerstvení. Děti se budou moci osvěžit nápoji a malým občerstvením mezi aktivitami.

S sebou: Budete potřebovat sportovní oblečení do haly. Ideálně kraťasy, sportovní tričko, ručník, láhev na vodu a sálovou obuv. 

Závazná přihláška

sportovní dopoledne 25. 11. 2023

Potvrzuj, že moje dítě je zdravé.

Děkujeme za přihášení

PROČ ?

Toto sportovní dopoledne v Aquaclubu má za cíl podpořit děti k aktivnímu životnímu stylu, a to zábavnou formou. Důležitá je nejen fyzická aktivita, ale také týmová spolupráce, učení se novým dovednostem a vytváření nových přátelství.

Rodiče mohou být klidní, protože Aquaclub zajistí, aby byla bezpečnost dětí na prvním místě. Pedagogičtí trenéři budou po celou dobu dopoledne k dispozici a budou pečlivě dohlížet na děti.

Takže pokud hledáte způsob, jak strávit aktivní a zábavné dopoledne se svými dětmi, sportovní dopoledne v Aquaclubu je skvělou volbou. Zábava, soutěže a mnoho smíchu jsou zde zaručeny. A kdo ví, možná zde objevíte nový sportovní talent ve vaší rodině!

bottom of page